Jsme rádi, že spolu s námi chcete pomáhat těm, kteří to teď opravdu potřebují ♡ ♡ ♡

O projektu

Jsme LEMARKET - moderní tržiště, které objevuje a představuje lokální tvůrce a projekty. Návštěvníkům nabízíme příležitost seznámit se s novými značkami a setkat se s jejich autory. Dbáme na kurátorovaný výběr, příjemnou atmosféru, estetické prostředí a hlavně na široký záběr značek. Kromě samotného tržiště pomáháme značkám na jejich cestě za úspěchem prostřednictvím LEMARKET studia. Naše kreativní studio pomáhá začínajícím značkám z různých oborů s jejich vizuální identitou či ideou projektu, texty, fotografiemi, weby i e-shopy, ale vrháme se i do větších projektů, jako je v současné době svatební a eventová půjčovna Oslavář.cz, nabízející vše od nábytku až po dekorace, včetně designových i vintage kousků, a spolupracující s lokálními designéry a řemeslníky.

 

Katalog ověřených lokálních tvůrců jsme na našem webu www.lemarket.cz měli rozpracovaný již pár let, ale jak to tak bývá, trochu upadl v zapomnění. Aktuální situace a znemožnění pořádání klasického LEMARKETU i dalších plánovaných eventů nás tak přivedla k otázce, jak jinak pomoci právě těmto menším, poctivým značkám. Proto jsme se rozhodli dát LEMARKET značkám prostor právě zde a převést náš katalog do nového prostředí. Hashtag #rukamaasrdcem používáme snad od nepaměti a symbolizuje pro nás hodnoty, jež jako LEMARKET podporujeme. 

Na všem stále usilovně pracujeme - jedeme dle abecedy, a tak nám odpusťte, že seznam ještě není úplný. Chtěli jsme vše zveřejnit již nyní, aby vám byl k dispozici co nejdříve. Pokud vám na seznamu nějaká značka chybí, napište nám na martina@lemarketstudio.cz a my ji doplníme:)

 

V budoucnu bude možné i některé produkty od značek z katalogu přímo nakoupit, ale to až v dalším kroku.V tuto chvíli připravujeme ještě druhou část tohoto webu - e-shop s produkty vyráběnými šikovnými maminkami samoživitelkami. Projekt chráněné dílny/pomoci maminkám v nouzi se nám v hlavě rýsoval již delší čas, ale situace v důsledku pandemie nás přiměla jej zrealizovat právě teď. Již brzy odhalíme více!